اعلامیه

بیانیه هیئت محبان فاطمه (س) فومن در محکومیت شهادت مظلومانه شیعیان عزادار نیجریه و جسارت به عالم دینی شیخ ابراهیم زکزاکی

بیانیه هیئت محبان فاطمه (س) فومن در محکومیت حوادث نیجریه و شهادت مظلومانهphoto_2015-12-17_10-12-09
شیعیان عزادار این کشور و جسارت به عالم دینی شیخ ابراهیم زکزاکی :

هوالمنتقم
شیعیان پس از اتمام ماه‌های ماتم محرم و صفر درحال بیرون آوردن رخت عزا از تن بودند که خبرهای ضد و نقیض از نیجریه همه را نگران کرد. هرچند خبر شهادت رهبر شیعیان این کشور «شیخ ابراهیم زکزاکی» تکذیب شد؛‌ اما خبر شهادت جمع کثیری از شیعیان از جمله فرزندان و جانشین شیخ تأیید شده و گفته می‌شود، قریب هزار نفر از مردم بی‌گناه، در حملات وحشیانه ارتش تکفیری نیجریه کشته شده‌اند و البته این کشتار و محاصره «زاریا» همچنان ادامه دارد و شیخ زکزاکی مجروح و دستگیر شده است.
این نوع کشتار وحشیانه که یادآور حملات تکفیری‌ها به مردم بی‌پناه است با هدایت جریان وهابیت و سردمداری شیطان بزرگ امریکا انجام می‌شود که قوت و اقتدار مستضعفین را در این کشور تاب نیاورده‌اند. غافل از اینکه با کشتن افراد نمی‌توانند به مقصد شوم خود دست پیدا کنند و از قضا خون هر شهید، جوانان مبارزی خواهد ساخت که خود را برای شهادت آماده کرده و بساط ظلم و تبعیض را از کشور خود برخواهند چید.
هیئت محبان فاطمه (س) فومن ضمن عرض تسلیت به پیشگاه امام عصر ارواحنا فداه و ولی امر مسلمین جهان و زعیم شیعیان آن منطقه از درگاه خداوند متعال ظهور عدالت‌گستر گیتی و انتقام خون این شهدا را مسئلت می‌نمایند. نگرانی جدی درخصوص سلامت و حفظ جان شیخ ابراهیم زکزاکی وجود دارد که لازم است هرچه زودتر آزاد شده و تحت درمان قرار گیرد. از همین‌رو دستگاه دیپلماسی و مسئولین دولتی موظف‌اند از تمام توان و ظرفیت در اختیار خود برای فشار به دولت نیجریه تا آزادی کامل شیخ و توقف قتل‌عام و رفع هرگونه تبعیض نسبت به شیعیان مظلوم این کشور استفاده کنند.
هیئت محبان فاطمه سلام الله علیها فومن

photo_2015-12-17_10-11-28

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>